logo

Компанія Newtend переходить на електронний документообіг

 

Newtend, офіційний майданчик проекту “ProZorro.Публічнi закупівлі” i проекту “ProZorro.Продажі”, та Intecracy Base, компанія з більш ніж 20-річним досвідом розробки систем електронного документообігу для державних органів влади та бізнесу, у травні планують запустити на майданчику сервіс електронного документообігу Deals.

   

Минулого року Newtend та Intecracy Deals підписали меморандум про співпрацю і відтоді почали працювати над інтеграцією системи на майданчику. Вже в травні цього року клієнти Newtend будуть мати можливість користуватися всіма перевагами електронного документообігу.

Сервіс електронного документообігу дозволить учасникам електронних торгів отримувати документи підписані Електронним цифровим підписом (ЕЦП) за лічені хвилини, а не очікувати їх надходження до поштового ящику.

Документи, підписані ЕЦП мають таку ж юридичну силу, що і паперові. А так, як в наш час, компанії стають більш мобільними, не прив’язаними до юридичної адреси, перехід на електронний документообіг значно скоротить час на обробку документації та забезпечить цілодобовий безпечний доступ до них з будь-якого кінця світу.

Запровадження системи Deals дозволить користувачам зменшити частину рутинних операцій, підвищити швидкість опрацювання документів. Це, в свою чергу, позитивно вплине на якість публічних закупівель та електронних аукціонів. Тому автоматизація роботи з документами, які циркулюють в установі, має важливе значення для підвищення ефективності діяльності всієї системи торгів.

Система Deals створена на платформі UnityBase. Це головна гарантія безпеки Deals. UnityBase – це високопродуктивна, вітчизняна RAD платформа, яка була розроблена консорціумом Intecracy Group та призначена для створення систем рівня Enterprise (національного рівня). Платформа забезпечує високу відмовостійкість та безпеку, можливість функціонального розвитку в довгостроковій перспективі, високий рівень інтеграції з іншими додатками. Спектр завдань, які можна вирішувати за допомогою платформи, практично необмежений.

Інтеграція Newtend і Deals розширює можливості для клієнтів майданчику та підвищує ефективність участі в електронних закупівлях та аукціонах.