logo

Про InteractSoftware

     Великі компанії часто стикаються з проблемами аналітики ефективності робочих процесів в ІТ-середовищі. Якщо в компанії більше 10 тисяч робочих місць і всі процеси відбуваються в комп'ютерах, аналіз великих даних стає проблемою. Але InteractSoftware легко з цим справляється. Програмне забезпечення встановлюється на комп'ютери, через які здійснюються робочі процеси, і керівництво компанії бачить звіти за необхідними параметрами буквально в режимі онлайн.
 
     При великих обсягах інформації і в еру діджіталізаціі такий інструмент як InteractSoftware – незамінний.
 
     InteractSoftware допомагає великим компаніям з великою кількістю комп'ютерів оптимізувати бізнес-процеси, аналізувати діяльність співробітників, технічний стан комп'ютера, впроваджувати нові інструменти в роботу, а також досліджувати поведінку клієнтів. Отже InteractSoftware допомагає економити і збільшувати прибуток.
 
     Серед клієнтів InteractSoftware в Європі такі компанії як BNP PARIBAS, ALLIANZ, FedEx, TTC та інші відомі компанії. Офіційний представник компанії в Україні – NEWTEND. Програмне забезпечення InteractSoftware вже тестується кількома великими українськими компаніями.
 
     Залишіть Ваші контактні дані, щоб отримати презентацію або подати заявку на тестування програмного забезпечення!
 
 

Заявка на оцінку майна

Заявка на юридичну підтримку