Послуги

Нотифікація та повідомлення

Повідомлення в особистому кабінеті

Сервіс нотифікації включає в себе повідомлення в особистому кабінеті (нагадування на сайті) та email-розсилку (листи на пошту). Це дуже швидке та комфортне для користувача інформування, яким Ви можете скористатись, як через комп’ютер, так і використовуючи телефон.

Своєчасне отримання інформації

Більше 60 нотифікацій для своєчасного та детального інформування користувачів системи про стан їх закупівель, статусів та ставок; Це детальний перелік всіх необхідних, у ході проведення процедур, для вашої компанії нотифікацій. Ця функція допомагає нашим клієнтам своєчасно отримувати всю необхідну для них інформацію.

Гнучке налаштування нотифікацій

Різні повідомлення для постачальників та замовників з можливістю їх гнучкого налаштування. Ваша компанія може вибрати перелік потрібних саме Вам нотифікацій та оперативно працювати.

Своєчасне інформування

Ми допомагаємо нашим клієнтам своєчасно отримувати всю необхідну для них інформацію.

Команда Newtend максимально забезпечує оптимізацію роботу Вашої компанії. Ми розуміємо наскільки важливим аспектом є своєчасне інформування про стан закупівель чи інших процесів, що відбуваються під час нашої співпраці. Саме тому, ми надаємо нашим клієнтам можливість скористатись послугами «нотифікація» та «повідомлення». Це зручно та ефективно!

⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚶  10:00 - 18:00
⚶  10:00 - 18:00

Щоб працювати з чат-ботом у Viber, відскануйте QR-код* або перейдіть за посиланням: Viber-bot.
* Рекомендуємо скористатися QR-сканером Viber. Для цього відкрийте додаток Viber та перейдіть в меню «Додати контакт» - «Сканувати QR-Код».