Документи

Регламент

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказом директора ТОВ «НЬЮТЕНД»

№01/12 від 01.12.2023 року

НОВА РЕДАКЦІЯ

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОГО МАЙДАНЧИКА NEWTEND

(далі – РЕГЛАМЕНТ)

(в редакції від 01.01.2024 року)

ЗМІСТ

  1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
  2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  3. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ НА ЕЛЕКТРОННОМУ МАЙДАНЧИКУ
  4. ПОРЯДОК ДОСТУПУ ТА ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННИМ МАЙДАНЧИКОМ
  5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРА
  6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРА
  7. РЕЖИМ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОГО МАЙДАНЧИКА
  8. ВНЕСЕННЯ ЗМІН (ДОПОВНЕНЬ) ДО РЕГЛАМЕНТУ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

ДОДАТКИ:

  1. ТАРИФНА ПОЛІТИКА. ТАРИФИ
  2. ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА ЕЛЕКТРОННОМУ МАЙДАНЧИКУ
  3. ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Електронний майданчик NEWTEND (далі – Електронний майданчик) — авторизована Уповноваженим органом інформаційно-телекомунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, є частиною електронної системи закупівель та онлайн-сервісом, що забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації та документів під час проведення закупівель, користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет, за адресою: www.newtend.com.

Оператор Електронного майданчика (далі – Оператор) – Товариство з обмеженою відповідальністю «НЬЮТЕНД»

Користувач – будь-яка юридична або фізична особа, фізична особа – підприємець, зареєстрована на Електронному майданчику;

Замовник – особа, яка зареєстрована на електронному майданчику та має потребу у закупівлі товарів, робіт чи/та послуг в електронній формі з використанням Електронного майданчика.

Постачальник – учасник, якого внесено до переліку кваліфікованих постачальників та який має право доступу до електронного каталогу відповідно до вимог, установлених Порядком формування та використання електронного каталогу;

Учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі – учасник) – фізична особа, фізична особа – підприємець чи юридична особа – резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Публічна закупівля (далі – закупівля) – придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом України «Про публічні закупівлі».

Електронний каталог – систематизована база актуальних пропозицій, що формується та супроводжується централізованою закупівельною організацією в електронній системі закупівель та використовується замовником з метою відбору постачальника товару (товарів), вартість якого (яких) є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1-3 частини першої статті 3 Закону України “Про публчні закупівлі”.

Особистий кабінет — наданий зареєстрованому Учаснику робочий розділ на сайті Електронного майданчика, для доступу до якого необхідно пройти реєстрацію. Порядок реєстрації на Електронному майданчику визначається відповідно до цього Регламенту;

Інші терміни, вживані  в цьому Регламенті, застосовуються в розумінні, як то передбачено іншою документацією Оператора, розміщеною на його веб-сайті, що застосовується до Користувача та законодавством, в тому числі Законом України “Про публічні закупівлі”, Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 166, Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 р. № 822.

Робочий час – проміжок часу з понеділка по п’ятницю з 8 години 00 хвилин до 23 години 00 хвилин, в суботу та неділю – з 10 години 00 хвилин до 18 годин 00 хвилин  (робочий час може бути змінений Оператором, про що він повідомляє шляхом публікації повідомлення на веб-сайті http://www.newtend.com).

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Цей Регламент розроблено відповідно до норм чинного законодавства України з метою врегулювання відносин щодо здійснення закупівель у розумінні Закону України “Про публічні закупівлі” та доступу до електронного катологу на Електронному майданчику.

2.2. Порядок проведення закупівель та використання електронного каталогу регламентовано положеннями чинних нормативно-правових актів (зокрема Законом України «Про публічні закупівлі», Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків; Порядком формування та використання електронного каталогу, іншими нормативно-правовими актами у цій сфері) з урахуванням положень цього Регламенту. У випадку, якщо вищевказаними нормативно-правовими актами передбачені інші, ніж цим Регламентом положення, Користувач під час організації та/або участі в закупівлях та/або доступу до електронного каталогу повинен керуватися порядком (правилами), викладеними у відповідних нормативно-правових актах.

2.2.1. На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
2.3. Вартість послуг Оператора Електронного майданчика визначена Додатком 1 до цього Регламенту “Тарифна потілика. Тарифи.”, що розмішений посиланням https://newtend.com/ua/tarrif-pol-ua/.
2.3.1. Для замовників користування електронним каталогом є безоплатним

2.4. Оператор може передбачити на Електронному майданчику можливість надання додаткових послуг замовнику та учаснику/постачальнику, у тому числі на платній основі.

3. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ НА ЕЛЕКТРОННОМУ МАЙДАНЧИКУ

3.1. Для забезпечення доступу до онлайн-сервісу з правом використання програмної продукції на Електронному майданчику необхідно пройти процедуру обов’язкової реєстрації. Реєстрація здійснюється безкоштовно.

Для проходження реєстрації на Електронному майданчику юридична або  фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець повинна заповнити анкету (реєстраційну форму) в електронному вигляді. Процедура реєстрації вважається пройденою успішно, якщо коректно заповнені усі обов’язкові для заповнення поля анкети (реєстраційної форми).

3.2. У разі успішного проходження реєстрації, на вказану особою адресу електронної пошти надсилається повідомлення про реєстрацію, що містить посилання для доступу в «Особистий кабінет» (крім випадків реєстрації з метою доступу до електронного каталогу, розміщеного на веб-сайті https://market.newtend.com). Перехід до авторизації – є підтвердженням успішної реєстрації з метою доступу до електронного каталогу, розміщеного на веб-сайті https://market.newtend.com.

 Для доступу в Особистий кабінет використовується логін (який відповідає електронній пошті користувача) та пароль, який Користувач створив під час проходження процедури реєстрації.

3.3. Від однієї юридичної особи на Електронному майданчику може зареєструватися декілька представників. При реєстрації другого та кожного наступного представника юридичної особи потенційний користувач отримує на екрані Електронного майданчика повідомлення про те, що для завершення процедури реєстрації йому необхідно очікувати підтвердження від користувача, який зареєструвався як представник відповідної юридичної особи першим. Після отримання підтвердження, що потенційний користувач є представником відповідної юридичної особи, він отримує доступ до профілю зазначеної юридичної особи та йому надається доступ до Особистого кабінету. При цьому ідентифікація юридичних осіб-резидентів здійснюється за кодом ЄДРПОУ, нерезидентів – за реєстраційним номером компанії.

3.4. З моменту заповнення анкети (реєстраційної форми) на реєстрацію на Електронному майданчику особа вважається ознайомленою з цим Регламентом, включаючи всі додатки до нього, які є його невід’ємними частинами, і такою, що повністю прийняла вимоги та процедури, зазначені в цьому Регламенті.

3.5. Реєстрація особи може бути призупинена або анульована виключно Оператором Електронного майданчика в разі порушення зазначеною особою вимог цього Регламенту, порушення договірних зобов’язань, порушень вимог чинного законодавства України. В такому випадку такий Користувач втрачає доступ до Електронного майданчика.

3.6. Особливості реєстрації на Електронному майданчику Замовника.

Ідентифікація користувача в статусі «Замовник» здійснюється співробітниками служби підтримки Електронного майданчика на підставі укладеного письмового договору між Замовником та оператором Електронного майданчика. Спочатку зареєстровані Замовники отримують статус «Тестовий режим». Користувачі в «Тестовому режимі» можуть приймати участь лише в «Тестових закупівлях» (створювати «Тестові закупівлі»). Користувачі в «Тестовому режимі» можуть переглядати реальні закупівлі, але не можуть взаємодіяти з ними. Переключення до «Реального режиму» відбувається за запитом Користувача.

3.7. Особливості реєстрації на Електронному майданчику Постачальників для участі в допорогових та/або публічних закупівлях

Авторизація користувача в статусі «Учасник» здійснюється шляхом ідентифікації через отримання Електронним майданчиком банківського платежу від користувача. Оператор Електронного майданчика надає рахунок користувачу для оплати. Після перевірки оператор зараховує платіж до балансу відповідного учасника, з якого кошти використовуються в якості оплати за участь в процедурі закупівлі (подання пропозиції). Користувач має право подавати пропозиції тільки після проходження ідентифікації, що вважається завершенням повної реєстрації. Додаткова валідація здійснюється співробітниками служби підтримки електронного майданчика. На вимогу користувача між учасником та оператором електронного майданчика підписується договір про надання послуг електронного майданчика в паперовому вигляді.

3.7. Зміна реєстраційних даних

3.7.1. Користувачі зобов’язані слідкувати за актуальністю / дійсністю даних про себе, що містяться на Електронному майданчику.
3.7.2. У разі зміни даних Користувача, що містяться на Електронному майданчику, такий Користувач зобов’язаний приводити ці дані (в Особистому кабінеті) у відповідність до змін, що виникли, з обов’язковим повідомленням про зміни Оператора.
3.7.3. Оператор має право вимагати від Користувача надати документи / копії документів, що підтверджують внесені зміни до даних Користувача, що містяться на Електронному майданчику (зокрема, але не виключно, шляхом направлення відповідного листа на адресу електронної пошти Користувача), а Користувач зобов’язаний надати на запит Оператора такі документи / копії документів.

4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ТЕНДЕРІВ НА ЕЛЕКТРОННОМУ МАЙДАНЧИКУ

4.1. Електронний майданчик відповідає вимогам визначеним Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків.

4.2. Оператор забезпечує на безоплатній основі рівний доступ усім користувачам до інформації про закупівлі, включаючи надання можливості спостерігати за перебігом аукціону в інтерактивному режимі реального часу, інформаційну підтримку, зокрема ознайомлення з переліком замовників, інформацією про процедури закупівлі, точне визначення часу та дати подання і зміни будь-яких документів, які підлягають оприлюдненню, доступ до інфрмації електронного каталогу;

4.3. Замовники самостійно (на власний ризик та під власну відповідальність) визначають випадки застосування до них Закону України “Про публічні закупівлі” та проводять через Електронний майданчик  процедури закупівлі/ спрощені закупівлі.

4.4. Закупівля через Електронний майданчик із використанням електронної системи закупівель може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур:
відкриті торги;
торги з обмеженою участю;
конкурентний діалог;
переговорна процедура закупівлі.
4.5. У випадках, передбачених Законом України “Про публічна закупівлі”, закупівля через Електронний майданчик  із використанням електронної системи закупівель може здійснюватися із застосуванням спрощеної закупівлі, або з використанням електронного каталогу.
Закупівлі з використанням електронного каталогу здійснюються відповідно до Закону та Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822.

4.7. Послуги, що надаються замовникам у закупівлях.

Електронний майданчик, відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 166, має забезпечити надання замовнику, державним (зокрема казенним) та комунальним підприємствам, їх дочірнім підприємствам, об’єднанням підприємств, а також господарським товариствам, державна або комунальна частка у статутному капіталі яких становить 50 і більше відсотків, можливості щодо:

–  оприлюднення інформації та оголошень про здійснення закупівлі, вартість якої є меншою за вартість, що визначена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”;

– встановлення строків подання запитів щодо уточнення оприлюдненої інформації;

-надання відповіді на запит щодо уточнення оприлюдненої інформації та на вимогу про усунення порушень;

– встановлення строків подання пропозицій учасників;

– застосування електронного аукціону з метою оцінки поданих пропозицій;

– оприлюднення результатів відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) або виконавця робіт;

–  оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель;

– оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю.

– проведення процедур закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”;

– укладення рамкових угод відповідно до Закону та здійснення відбору за результатами укладення рамкової угоди;

–  укладення енергосервісного договору згідно із Законом України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”;

–  оприлюднення інформації та оголошень відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі”;

–  внесення змін до оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі;

–  внесення змін до оголошення про проведення закупівлі для укладення рамкової угоди;

– внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі енергосервісу;

–  внесення змін до тендерної документації;

–  надання роз’яснення щодо тендерної документації та повідомлення про рішення щодо усунення порушення за результатами розгляду звернення;

–  надсилання повідомлень відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі”;

–  отримання інформації про скарги, які були подані учасниками;

– визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям та переможця процедури закупівлі;

–  розміщення договору про закупівлю та всіх додатків до нього.

інші послуги, визначені законодавством.

4.8. Послуги, що надаються учасникам у закупівлях.

Електронний майданчик, відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 166, забезпечує можливість учасників щодо:

–  участі у закупівлі, вартість якої є меншою за вартість, що визначена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»;

– надсилання запитів щодо уточнення оприлюдненої інформації;

–  надсилання вимог про усунення порушення під час здійснення закупівлі;

– подання пропозиції до завершення строку, встановленого замовником для подання пропозицій;

–  отримання посилання для участі в електронному аукціоні;

– отримання повідомлень про результати відбору.

– участі у процедурах закупівлі, визначених Законом України «Про публічні закупівлі»;

–  участі у рамковій угоді відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та відборі за результатами укладення рамкової угоди;

– участі у закупівлі енергосервісу згідно із Законом України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”;

– надіслання звернень замовнику за роз’ясненнями щодо тендерної документації;

–  надсилання вимог про усунення порушення під час проведення процедури закупівлі;

– подання скарги;

– подання тендерної пропозиції до закінчення строку подання тендерних пропозицій;

–  внесення змін до тендерної пропозиції до закінчення строку подання тендерної пропозиції;

– отримання посилання для участі в електронному аукціоні;

–  отримання повідомлень відповідно до вимог Закону.

– інші послуги, визначені законодавством.

4.8. Доступ до е-каталогу забезпечується через Електронний майданчик.

Структура, механізм формування, використання електронного каталогу в електронній системі закупівель відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” визначається Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРА

  1. 1. Користувачі мають право:

— брати участь в закупівлях в порядку та на умовах, визначених цим Регламентом та законодавством України, мати доступ до додаткових функціональних ресурсів Електронного майданчика, з дотриманням вимог щодо оплати відповідно до Тарифної політики (Додаток №1 до Регламенту);

— вчиняти дії, визначені цим Регламентом, Законом України “Про публічні закупівлі” та іншим законодавстом у цій сфері для таких Користувачів.

— розміщувати інформацію про себе та свою діяльність з дотриманням вимог Правил розміщення інформації на Електронному майданчику (додаток №2 до Регламенту);

— отримати технічну/консультаційну підтримку від Оператора Електронного майданчика в робочий час.

5.2. Користувачі зобов’язані:

— дотримуватися цього Регламенту;

— дотримуватися Правил розміщення інформації на Електронному майданчику (Додаток №2 до Регламенту);

— дотримуватися Положення про конфіденційність (Додаток №3 до Регламенту);

— дотримуватися усних чи письмових рекомендацій Оператора щодо належного використання функціоналу Електронного майданчика;

— забезпечувати збереження в таємниці реєстраційних даних. У випадку виникнення підозр про несанкціоноване використання їх третіми особами негайно повідомляти про це Оператора;

– дотримуватись вимог законодавства у цій сфері.

5.3. Оператор має право:

— встановлювати та отримувати плату з Користувачів відповідно до Тарифної політики (Додаток №1 до Регламенту);

— перевіряти достовірність інформації, наданої Користувачем — на власний розсуд;

— призупинити доступ Користувача до роботи в Особистому кабінеті за недотримання положень цього Регламенту (включаючи положення всіх додатків до нього) до повного усунення допущених порушень;

— використовувати найменування Користувача в переліку клієнтів, розміщених для загального доступу на Електронному майданчику, а також розміщувати на Електронному майданчику інформацію про співробітництво з таким Користувачем;

— за власною ініціативою надавати рекомендації Користувачам щодо належного використання функціоналу Електронного майданчика;

— вносити зміни і доповнення в функціонал Електронного майданчика

— вносити зміни та доповнення в цей Регламент;

— здійснювати інші дії, що не суперечать чинному законодавству України та цьому Регламенту.

5.4. Оператор зобов’язаний:

— забезпечувати можливість безоплатної реєстрації на Електронному майданчику;

— забезпечити рівний доступ Користувачів до участі електронних торгівельних процедурах, в тому числі до інформації про проведення торгів (окрім процедури Закритих торгів);

— забезпечити технічну та консультаційну підтримку Користувачів відповідно до положень цього Регламенту;

— своєчасно розміщувати інформацію, яка може вплинути на права та обов’язки Користувачів на Електронному майданчику для загального доступу.

– дотримуватись вимог законодавства у цій сфері.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРА

6.1.Користувач несе відповідальність:

— за невиконання Регламенту, що спричинило за собою порушення прав третіх осіб з обов’язковим відшкодуванням шкоди/збитків у повному обсязі.

— за достовірність інформації, що розміщується і спрямовується їм при роботі на Електронному майданчику.

— за збереження в таємниці свого імені користувача і пароля та за збитки, які можуть виникнути через несанкціоноване використання таких даних третіми особами, так само, як і за всі дії третіх осіб з використанням імені користувача та пароля Користувача.

6.2. Усі дії, вчинені Користувачем, належним чином зареєстрованим на Електронному майданчику, наприклад по імені користувача (логіну) і паролю, визнаються діями належного Користувача і породжують для нього відповідні права та обов’язки.

6.3. Оператор не несе відповідальність:

6.3.1. За будь-який збитки, втрати, які поніс Користувач з причини наявності у нього невідповідного апаратно-технічного комплексу, необхідного для роботи на Електронному майданчику, а саме:

  • відсутність у Користувача комп’ютерної техніки з необхідним набором програмно-технічних можливостей, що задовольняють вимогам для роботи на Електронному майданчику;
  • наявність програмно-технічних обмежень і налаштувань, які містилися у комп’ютерній техніці Користувача, що не дозволило йому повноцінно працювати на Електронному майданчику;
  • неможливість роботи Користувача з причини зараження комп’ютерної техніки Користувача шкідливими програмами (вірусами);
  • недоліки в роботі мережевої інфраструктури Користувача, що призвели до відключень Користувача від мережі Інтернет і не дозволили Користувачеві повноцінно працювати на Електронному майданчику;
  • недоліки в роботі мережевих систем та обмеження, введені провайдером (компанією, що надає Користувачеві доступ в мережу Інтернет), чиїми послугами користується Користувач, а також збої в роботі апаратно-технічного комплексу у провайдера Користувача, що призвело до нерегламентованих і непередбачуваних відключень Користувача від мережі Інтернет і не дозволило Користувачеві повноцінно працювати на Електронному майданчику.

6.3.2. За будь-які збитки, втрати, які поніс Користувач в разі, якщо вони виникли з причини неналежного використання інформації, що стосується роботи Користувача, і відносин Оператора та Користувача, як то:

  • незнання співробітниками Користувача Регламенту, зневагу і неналежне виконання співробітниками Користувача всіх вимог і процедур, зазначених у Регламенті, що призвело до прийняття Користувачем на себе додаткових, зайвих, підвищених і незапланованих зобов’язань перед іншими Користувачами і/або негативно позначилося на діловій репутації Користувача;
  • неналежне зберігання реєстраційних даних, засобів елекронного підпису, несанкціонована керівництвом Користувача передача співробітником, призначеним в якості особи, відповідальної за роботу Користувача, реєстраційних даних, засобів елекронного підпису для входу і роботи в Системи третім особам, які не мають відповідних повноважень і кваліфікації для роботи в Системі;
  • дії, вчинені на Електронному майданчику від імені Користувача Системи третіми особами, які отримали доступ до Електронного майданчика через некомпетентність і незнання Користувачами Регламенту, що призвело до прийняття Користувачем на себе додаткових, зайвих, підвищених і незапланованих зобов’язань перед іншими користувачами Системи;
  • дії, вчинені на Електронному майданчику від імені Користувача Системи третіми особами, які спричинили зміну інформації про самого Користувача, що негативно позначилося на його діловій репутації.

6.3.3. За зміст будь-якої інформації, розміщеної користувачами на Електронному майданчику.

6.3.4. За встановлені терміни (строки) і порядок дій Замовника/Закупівельника, які здійснюються відповідно до його внутрішніх документів, що регулюють закупівлі, в т.ч. але не виключно процедуру розміщення замовлення на поставку товарів, робіт та послуг, пов’язаних з роз’ясненнями положень документації про проведення закупівлі, її частини, змін в документацію про проведення закупівлі, скасування проведення закупівлі;

6.3.5. За дії будь-кого з Користувачів під час участі в будь-якій Електронній торгівельній процедурі на Електронному майданчику.

6.3.6. За процедуру укладення (не укладення) договору між Замовником/Закупівельником і Переможцем відповідної Електронної торгівельної процедури, за взаємне виконання сторонами умов такого договору.

6.3.7. За розміщення інформації Користувачем (співробітників Користувача), внаслідок якого інформація стане відома третім особам, які використали або можуть використати її з метою завдати шкоди Користувачеві.

6.3.8. Оператор не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння цього Регламенту.

6.4. У разі невиконання або неналежного виконання цього Регламенту та інших досягнутих Оператор, і Користувач несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

6.5. Користувач, Оператор, несуть відповідальність за некоректні по відношенню до інших осіб дії, що спричинили шкоду (матеріальну, моральну) та/або збитки. Особа, внаслідок дії якої була спричинена шкода та/або збитки, повинна відшкодувати особі, що понесла збитки або якій спричинена шкода, в повному обсязі. Якщо особа, що спричинила шкоду/ збитки, одержала у зв’язку з цим доходи, то розмір упущеної вигоди, що має відшкодовуватись особі, що понесла збитки або якій спричинена шкода, не може бути меншим від доходів, одержаних особою, що спричинила шкоду/збитки.

7. РЕЖИМ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОГО МАЙДАНЧИКА

7.1. Електронний майданчик працює в безперервному режимі (цілодобово, протягом семи днів на тиждень), за винятком часу проведення профілактичних робіт та позапланових технічних перерв.

7.2. Електронний майданчик працює за датою та часом часового поясу, в якому розташований м. Київ (за київським часом).

7.3. При необхідності проведення технічних робіт на серверах Електронного майданчика Оператор Електронного майданчика повідомляє про це Користувачів за допомогою електронних каналів зв’язку Електронного майданчика та/або шляхом розміщення відповідного повідомлення на самому Електронному майданчику.

7.4. Проведення профілактичних робіт на серверах Електронного майданчика може викликати перешкоди при доступі до Електронного майданчика, в тому числі до повної недоступності Електронного майданчика в певні проміжки часу, зазначені Оператором Електронного майданчика.

7.5. Оператор Електронного майданчика здійснює консультаційну підтримку Користувачів з будь-яких питань, пов’язаних з функціонуванням Електронного майданчика, по телефону та (або) електронною поштою, вказаними на Електронному майданчику, в робочий час.

8. ВНЕСЕННЯ ЗМІН (ДОПОВНЕНЬ) ДО РЕГЛАМЕНТУ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Внесення змін (доповнень) до Регламенту проводиться Оператором Електронного майданчика в односторонньому порядку.

8.2. Актуальний регламент у формі електронного документа розміщується Оператором Електронного майданчика у вільному доступі на сайті newtend.com.

8.3. Повідомлення про внесення змін (доповнень) до Регламенту здійснюється Оператором Електронного майданчика шляхом обов’язкового розміщення змін (доповнень) або нової редакції Регламенту на сайті newtend.com. Оператор може (але не зобов’язаний) також повідомити Користувачів Електронного майданчика за допомогою електронних каналів зв’язку Електронного майданчика та/або електронною поштою.

8.4. Всі зміни (доповнення), що вносяться до Регламенту та/або нові редакції Регламенту набувають чинності і стають обов’язковими для всіх осіб, що приєдналися до Регламенту, з дати розміщення зміни (доповнення) та/або нової редакції Регламенту на сайті newtend.com., якщо інше не встановлено такими змінами (доповненнями) та/або новою редакцією Регламенту.

8.5. Всі додатки, зміни і доповнення до цього Регламенту є його невід’ємною частиною.

Даний Регламент є обов’язковим для виконання усіма Користувачами Електронного майданчика.

8.6. У випадку, якщо письмовою угодою (договором), укладеному між Користувачем та Оператором передбачені інші, ніж цим Регламентом положення, пріоритет мають положення відповідної письмової угоди (договору).

8.7. Додатками до цього Регламенту є:

ДОДАТОК №1. ТАРИФНА ПОЛІТИКА. ТАРИФИ – розміщений на Електронному майданчику за посиланням https://newtend.com/dokumenti/tarifi/

ДОДАТОК №2. ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА ЕЛЕКТРОННОМУ МАЙДАНЧИКУ — розміщений на Електронному майданчику за посиланням https://newtend.com/dokumenti/pravyla-razmishhennya-informacziyi/

ДОДАТОК №3. ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ — розміщений на Електронному майданчику за посиланням https://newtend.com/dokumenti/polozhennya-pro-konfidenczijnist/

⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚶  10:00 - 18:00
⚶  10:00 - 18:00

Щоб працювати з чат-ботом у Viber, відскануйте QR-код* або перейдіть за посиланням: Viber-bot.
* Рекомендуємо скористатися QR-сканером Viber. Для цього відкрийте додаток Viber та перейдіть в меню «Додати контакт» - «Сканувати QR-Код».