Закон про електронні довірчі послуги 7 листопада 2018 року. До цієї дати всі підписували електронні документи за допомогою електронного цифрового підпису ( ЕЦП). Закон скасував таке поняття як ЕЦП та ввів замість нього нове: КЕП – кваліфікований електронний підпис. За задумом, КЕП – це удосконалений аналог ЕЦП.
7 листопада 2020 року, всі хто досі користуються ЕЦП замість КЕП, втратять можливість підписувати електронні документи.
Всі хто отримували електронні підписи після 07.11.2018 року, вже мають свій КЕП, оскільки з дня набрання чинності Законом старі ЕЦП не випускали.
Якщо ж ви отримали ЕЦП до 07.11.2018 р. та надалі жодного разу не оновлювали чи не продовжували його, то у вас досі є ЕЦП. Але до 07.11.2020 р. ще є час отримати свій КЕП, щоб після цієї дати продовжувати спокійно підписувати електронні документи. Також Ви можете звернутись до АЦСК для уточнення інформації, що саме у Вас: ЕЦП чи КЕП
Зберігати КЕП на захищених носіях особистих ключів (токенах) зобов’язані наступні суб’єкти: представники органів державної влади, представники органів місцевого самоврядування, працівників державних установ, підприємств, організацій, нотаріуси та державні реєстратори та суб’єкти, що виконують їхні обов’язки згідно з уповноваженням держави
Новий функціонал “Чернетка закупівлі” та “Чернетка пропозиції” Шановні користувачі! З 24.09.2020 на майданчику Ньютенд буде доступний новий функціонал…
Щоб працювати з чат-ботом у Viber, відскануйте QR-код* або перейдіть за посиланням: Viber-bot. * Рекомендуємо скористатися QR-сканером Viber. Для цього відкрийте додаток Viber та перейдіть в меню «Додати контакт» - «Сканувати QR-Код».