Хто ми

Коротко про нас

Хто ми

Newtend – один з найбільших офіційних майданчиків електронної системи публічних закупівель Prozorro, для замовників та постачальників на допорогах і надпорогах. Ми маємо всі 4 рівні акредитації, а також сертифікат Комплексної системи захисту інформації (КСЗІ). Майданчик існує з самого початку роботи системи ProZorro,коли електронні закупівлі були ще пілотним проектом.

Ми максимально сприяємо успіху наших клієнтів, робимо їх роботу комфортною та ефективною. Саме тому, Newtend постійно вдосконалюється й розвивається та закладає умови для успішного розвитку бізнесу клієнтів. Кожного дня ми робимо все необхідне для того, щоб майданчик ставав ще більш зручним та надійним.

Newtend співпрацює, як з великими державними підприємствами, так і представниками бізнесу. Надаємо змогу кожному нашому клієнту використовувати всі переваги електронних торгів на нашому майданчику в системі ProZorro.

Команда Newtend – індивідуальний підхід, компетентні фахівці, освітні програми, комплексна консультаційна підтримка, можливість здійснення повного циклу закупівлі, сучасні та безпечні ІТ-сервіси, зручний і доступний інтерфейс. Цими всіма перевагами щодня користуються тисячі наших клієнтів!

Продавати з Newtend!

⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚒   8:00 - 23:00
⚶  10:00 - 18:00
⚶  10:00 - 18:00

Щоб працювати з чат-ботом у Viber, відскануйте QR-код* або перейдіть за посиланням: Viber-bot.
* Рекомендуємо скористатися QR-сканером Viber. Для цього відкрийте додаток Viber та перейдіть в меню «Додати контакт» - «Сканувати QR-Код».